Aktualności

07-05-2024

Nabór do projektu "Tacy jak WY - kształtowanie u dzieci i młodzieży postaw wrażliwości i akceptacji względem osób z niepełnosprawnością - Edycja II"

Fundacja na Rzecz Wspierania Osób z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu i Innymi Niepełnosprawnościami A jak… ogłasza nabór uczestników do projektu "Tacy jak WY – kształtowanie u dzieci i młodzieży postaw wrażliwości i akceptacji względem osób z niepełnosprawnością - Edycja II".

06-05-2024

Rozpoczynamy realizację programu wczesnego wykrywania zaburzeń komunikowania się i relacji społecznych u małych dzieci pt. "A jak BADA?"

Program adresowany jest do żłobków i klubów dziecięcych na terenie województwa podlaskiego - obejmuje on dzieci w wieku od 16 do 30 miesiąca.

08-04-2024

Nabór do VI edycji projektu Wyjątkowe Dzieci - wyjątkowi rodzice - Rehabilitacja Dzieci i Młodzieży z Autyzmem - nabór wydłużony do 16.04.2024

Fundacja na Rzecz Wspierania Osób z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu i Innymi Niepełnosprawnościami A jak.. ogłasza nabór uczestników do projektu Wyjątkowe dzieci – wyjątkowi rodzice – Rehabilitacja Dzieci i Młodzieży z Autyzmem – edycja VI...

Uwaga! Termin przyjmowania zgłoszeń został wydłużony do 16.04.2024 r.

22-03-2024

Kwiecień - miesiącem świadomości autyzmu - III edycja akcji "AjakBox" organizowanej przez Fundację A Jak... rusza już niebawem!

Szanowni Państwo,

już po raz trzeci mamy zaszczyt zaprosić do udziału w akcji "AjakBox" organizowanej przez naszą fundację...

12-02-2024

Piąta edycja badań przesiewowych już za nami!

Za nami piąta edycja badań przesiewowych w ramach projektu „Wczesne wykrywanie zaburzeń komunikowania się oraz rozwoju społecznego u dzieci” edycja V, który  Fundacja  "A jak..."  prowadzi przy dofinansowaniu Miasta Białystok...