Aktualności

06-05-2024

Rozpoczynamy realizację programu wczesnego wykrywania zaburzeń komunikowania się i relacji społecznych u małych dzieci pt. "A jak BADA?"

Z radością pragniemy poinformować iż Fundacja A jak... rozpoczyna realizację projektu "A jak BADA?",  którego celem jest wykrywanie zaburzeń komunikowania się i relacji społecznych u małych dzieci. Dotychczas zadanie to kierowane było wyłącznie do żłobków prowadzonych przez Miasto Białystok. 

Po raz pierwszy możliwość objęcia badaniami przesiewowymi kierowana jest do szerszego grona placówek. Działanie „A jak BADA?- program wczesnego wykrywania zaburzeń komunikowania się i relacji społecznych u małych dzieci” adresowany jest do żłobków i klubów dziecięcych na terenie województwa podlaskiego. 

W związku z powyższym informujemy, iż istnieje możliwość zgłaszenia placówek do udziału w programie. Ilość dzieci, które jesteśmy w stanie objąć ww. pomocą jest ograniczona. O zakwalifikowaniu placówki będzie decydować kolejność zgłoszeń. 

Aby zgłosić chęć udziału należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (w załączeniu) i odesłać go na adres: fundacja@ajakautyzm.pl.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowy opis programu wraz z jego graficzną wizualizacją. 

Zadanie jest współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego. 

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.