Aktualności

21-04-2023

Nasz Program Wczesnego wykrywania zaburzeń komunikowania się i rozwoju społecznego u dzieci uznany jako Podlaska Marka 2022 w kategorii Marka bez barier!

Stało się!

Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podlaskiego i Kapitule Konkursowej za to niezwykłe wyróżnienie. Otrzymana nagroda to docenienie naszej czteroletniej pracy, dostrzeżenie naszej misji i potwierdzenie, że zadanie jest ważne nie tylko dla nas. Ale to coś znacznie więcej... to dla naszego miasta i województwa jasny dowód na to, że człowiek... i to ten mały... jest WAŻNY, a my jako społeczeństwo chcemy wspierać jego rozwój! Chyba wszyscy powinniśmy więc dziś świętować.

My będziemy na pewno. Będziemy celebrować wdzięczność za LUDZI, wspaniałych, troskliwych i po prostu dobrych, których mamy zaszczyt mieć wokół siebie. Za LUDZI którzy tworzą ten Zespół - Zespół Fundacji A jak..., który jest ze sobą zawsze wtedy gdy jest trudno, ale też wtedy gdy tak jak wczoraj przychodzi czas świętowania - i właśnie... celebrowania wdzięczności.